عموم مردم

عموم مردم با مراجعه به این سایت می توانند از اطلاعات زیر مطلع شوند :

  • یافتن بهترین قیمت خرید ، فروش و حواله ارزهای رایج با منبع معتبر نقل شده از صرافیها
  • یافتن بهترین قیمت خرید و فروش سکه با منبع معتبر نقل شده از صرافیها و سکه فروشها
  • یافتن نزدیکترین صرافی یا سکه فروش از نظر بعد مکانی
  • تحلیلها و بررسیهای حرفهای بازارهای مختلف

صرافان

صرافان محترم می توانند با عضویت در این سایت خدمات و مشخصات تماس خود را براحتی به شمار زیادی از بازدیدکنندگان عادی و فعالان بازار ارز و سکه که روزانه از این سایت بازدید می نمایند معرفی کنند.
با عضویت در این سایت یک پنل کاربری به صرافی شما تخصص می یابد که در آن می توانید مشخصات تماس ( نام صرافی ، آدرس ، تلفن ، فکس و وب سایت) خود را قرار داده و قیمتهای خود را هر روز به هر تعداد که بخواهید بروزرسانی کنید تا مشتریان شما از آن مطلع شوند. در ضمن با عضویت در این سایت علاوه بر خدمات فوق دارای یک وب سایت اختصاصی نیز می شوید.

سکه فروشان

سکه فروشان محترم می توانند با عضویت در این سایت خدمات و مشخصات تماس خود را براحتی به شمار زیادی از بازدیدکنندگان عادی و فعالان بازار طلا و سکه که روزانه از این سایت بازدید می تمایند معرفی کنند.
با عضویت در این سایت یک پنل کاربری به شما تخصص می یابد که در آن می توانید مشخصات تماس ( آدرس ، تلفن ، فکس و وب سایت) خود را قرار داده و قیمت خرید ، فروش سکه خود را هر روز به هر تعداد که بخواهید بروزرسانی کنید تا مشتریان شما از آن مطلع شوند. در ضمن با عضویت در این سایت علاوه بر خدمات فوق دارای یک وب سایت اختصاصی نیز می شوید.

معامله گران و سرمایه گذاران

فعالان بازار سرمایه همیشه برای تصمیم گیری نیاز به تحلیلها و بررسیهای حرفه ای بازار دارند، این افراد می توانند با عضویت در این سایت این نیاز خود را مرتفع کرده و از تحلیلهای تیم آنالیز الو ارز برای تصمیم گیری بهتر استفاده کنند.

سلب مسئولیت در مورد نرخ ها

هدف این سایت صرفا اطلاع رسانی و یاری کردن هم وطنان برای صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد و الو ارز هیچگونه دخل و تصرفی در نرخ ارز و سکه ندارد.

سلب مسئولیت در مورد تحلیلهای بازار

تمام تحلیلهای ارائه شده در این سایت صرفا نظرات و دیدگاههای تیم تحلیلی الو ارز و برای اطلاع رسانی می باشد مسئولیت هرگونه تصمیم گیری بر اساس آنها بر عهده شخص استفاده کننده می باشد و مدیران سایت هیچ مسولیتی در این راستا ندارند.
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی