تحلیل قیمت دلار - یکشنبه : 19 دی - ساعت 11:00

قیمت دلار بازار تهران، دیروز را با 3922 آغاز کرد، ابتدا تا 3915 افت کرد ولی پس از آن تا 3955 تقویت شد و سرانجام  روی 3950 تومان بسته شد. همانطور که انتظار می رفت، دیروز روند تدریجی صعود قیمت دلار ادامه یافت و جدال امروز عرضه و تقاضا در بازار دلار، برای ادامه مسیر بسیار جالب خواهد بود. اگر امروز خریداران بتوانند قیمت دلار را به بالای 3970 تومان برسانند، راه برای صعود قیمت به سمت مستطیل قرمز باز می شود ولی اگر فروشندگان امروز بتوانند قیمت دلار را به زیر 3915 تومان برسانند، قیمت دلار احتمالا برای روزها، وارد یک دوره سردرگمی و رکود، با نوسانات نامنظم خواهد شد.

مسیر احتمالی برای قیمت دلار از اینجا، احتمالا ادامه روند صعود تدریجی هفته پیش به سمت حدود 4025 تا 4035 تومان می باشد، جایی که انتظار می رود قیمت دلار با رسیدن به آن دوباره و به شدت ریزش کند. دقت کنید که با توجه به دید تحلیل "بلند مدت" قیمت دلار، این مسیر پیشنهادی توصیه به خرید دلار برای "سرمایه گذاری" نیست بلکه اگر اتفاق بیفتد، فرصتی مناسبی خواهد بود برای فروش دلار.

برای اطلاع از مسیر احتمالی "بلند مدت" قیمت دلار، مطالعه تحلیل مقابل توصیه می شود :  تحلیل "بلند مدت" قیمت دلار - سه شنبه : 14 دی - ساعت 11:00

توصیه تحلیل :

در صورت نیاز به خرید یا حواله دلار، بهتر است خرید یا حواله دلار خود را تا هفته های آینده به تاخیر بیندازید.

در صورت نیاز به فروش دلار خود در بازار، رسیدن احتمالی قیمت دلار به محدوده 4035 - 4025 تومان، می تواند یک فرصت مناسب برای شما باشد.


تمامی قیمت های ذکر شده در نمودار و متن تحلیل،  قیمت دلارفردایی سبزه میدان  تهران می باشد.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار دلار ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت دلار نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند.


تحلیل قیمت دلار - یکشنبه : 19 دی - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی