تحلیل قیمت دلار - دوشنبه : 20 دی - ساعت 11:00

قیمت دلار بازار تهران، دیروز را با 3945 آغاز کرد، در طول روز بین 3930 تا 3945 نوسان کرد و سرانجام  روی 3940 تومان بسته شد. دیروز بعد از روزها نوسانات بسیار شدید، اولین روزی بود که هیجان خاصی در بازار وجود نداشت و کل تغییرات قیمت در طول روز به 15 تومان محدود شد. تا وقتی قیمت دلار فردایی سبزه میدان تهران بین 3915 تا 3955 تومان باشد، این وضعیت سردرگم و تغییرات کم قیمت، کماکان ادامه خواهد داشت و تا زمانی که یکی از این دو قیمت 3915 یا 3955 تومان شکسته نشود، انتظار نمی رود تغییر خیلی خاصی در قیمت ایجاد شود.

مسیر احتمالی برای قیمت دلار از اینجا، احتمالا ادامه روند صعود تدریجی هفته پیش به سمت حدود 4025 تا 4035 تومان می باشد، جایی که انتظار می رود قیمت دلار با رسیدن به آن دوباره و به شدت ریزش کند. دقت کنید که با توجه به دید تحلیل "بلند مدت" قیمت دلار، این مسیر پیشنهادی توصیه به خرید دلار برای "سرمایه گذاری" نیست بلکه اگر اتفاق بیفتد، فرصتی مناسبی خواهد بود برای فروش دلار.

برای اطلاع از مسیر احتمالی "بلند مدت" قیمت دلار، مطالعه تحلیل مقابل توصیه می شود :  تحلیل "بلند مدت" قیمت دلار - سه شنبه : 14 دی - ساعت 11:00

توصیه تحلیل :

در صورت نیاز به خرید یا حواله دلار، بهتر است خرید یا حواله دلار خود را تا هفته های آینده به تاخیر بیندازید.

در صورت نیاز به فروش دلار خود در بازار، رسیدن احتمالی قیمت دلار به محدوده 4035 - 4025 تومان، می تواند یک فرصت مناسب برای شما باشد.


تمامی قیمت های ذکر شده در نمودار و متن تحلیل،  قیمت دلارفردایی سبزه میدان  تهران می باشد.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار دلار ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت دلار نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند.


تحلیل قیمت دلار - دوشنبه : 20 دی - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی