تحلیل قیمت دلار - چهارشنبه : 22 دی - ساعت 11:00

قیمت دلار بازار تهران، روز دوشنبه را با 3940 آغاز کرد، ابتدا تا 3930 افت کرد ولی پس از آن تا 3965 تقویت شد و سرانجام  روی همان 3965 تومان بسته شد. روز دوشنبه خریداران توانستند قیمت 3955 تومان را از پیش رو بردارند که این پیروزی، می تواند راه آنها را برای رسیدن به قیمت بالای 4000 تومان و مستطیل قرمز نمودار راحت تر کند ولی نزدیک شدن قیمت به سد دفاعی تزریق کنندگان دلار در بازار یعنی 3990 تومان از یک طرف و اتفاقات دیروز بازارهای جهانی از طرف دیگر، ممکن است این حرکت صعودی را بسیار آرام و تدریجی کند، ولی حفظ قیمت دلار بالای 3930 تومان برای ادامه این روند صعودی بسیار مهم و تعیین کننده است.

مسیر احتمالی برای قیمت دلار از اینجا، احتمالا ادامه روند صعود تدریجی هفته پیش به سمت حدود 4025 تا 4035 تومان می باشد، جایی که انتظار می رود قیمت دلار با رسیدن به آن دوباره و به شدت ریزش کند. دقت کنید که با توجه به دید تحلیل "بلند مدت" قیمت دلار، این مسیر پیشنهادی توصیه به خرید دلار برای "سرمایه گذاری" نیست بلکه اگر اتفاق بیفتد، فرصتی مناسبی خواهد بود برای فروش دلار.

برای اطلاع از مسیر احتمالی "بلند مدت" قیمت دلار، مطالعه تحلیل مقابل توصیه می شود :  تحلیل "بلند مدت" قیمت دلار - سه شنبه : 14 دی - ساعت 11:00

توصیه تحلیل :

در صورت نیاز به خرید یا حواله دلار، بهتر است خرید یا حواله دلار خود را تا هفته های آینده به تاخیر بیندازید.

در صورت نیاز به فروش دلار خود در بازار، رسیدن احتمالی قیمت دلار به محدوده 4035 - 4025 تومان، می تواند یک فرصت مناسب برای شما باشد.


تمامی قیمت های ذکر شده در نمودار و متن تحلیل،  قیمت دلارفردایی سبزه میدان  تهران می باشد.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار دلار ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت دلار نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند.


تحلیل قیمت دلار - چهارشنبه : 22 دی - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی