تحلیل قیمت دلار - پنجشنبه : 23 دی - ساعت 11:00

قیمت دلار بازار تهران، دیروز را با 3952 آغاز کرد، ابتدا تا 3938 افت کرد ولی پس از آن تا 3968 تقویت شد و سرانجام  روی 3965 تومان بسته شد. دیروز خریداران توانستند قیمت دلار را به بالاترین قیمت از شروع هفته رسانده و یک قدم دیگر به سد دفاعی فروشندگان در 3990 تومان نزدیکتر شدند. یادآوری می شود که با توجه به ضعیف شدن دلار در بازارهای جهانی و نیز تزریق مداوم دلار در بازار، خریداران کار بسیار سختی برای رساندن قیمت دلار به بالای 3990 تومان در پیش رو دارند و به همین دلیل است که اگر دقت کنید روند صعودی بسیار کند و تدریجی می باشد.

امروز ممکن است ابتدا قیمت دلار به صورت موقتی تا حدود 3945 تومان افت کند و سپس دوباره تقویت شود، ولی حفظ قیمت دلار بالای 3930 تومان برای ادامه این روند صعودی بسیار مهم و تعیین کننده است. در دید وسیع تر، مسیر احتمالی برای قیمت دلار، احتمالا ادامه روند صعود تدریجی هفته پیش به سمت حدود 4025 تا 4035 تومان می باشد، جایی که انتظار می رود قیمت دلار با رسیدن به آن دوباره و به شدت ریزش کند. دقت کنید که با توجه به دید تحلیل "بلند مدت" قیمت دلار، این مسیر پیشنهادی توصیه به خرید دلار برای "سرمایه گذاری" نیست بلکه اگر اتفاق بیفتد، فرصتی مناسبی خواهد بود برای فروش دلار.

برای اطلاع از مسیر احتمالی "بلند مدت" قیمت دلار، مطالعه تحلیل مقابل توصیه می شود :  تحلیل "بلند مدت" قیمت دلار - سه شنبه : 14 دی - ساعت 11:00

توصیه تحلیل :

در صورت نیاز به خرید یا حواله دلار، بهتر است خرید یا حواله دلار خود را تا هفته های آینده به تاخیر بیندازید.

در صورت نیاز به فروش دلار خود در بازار، رسیدن احتمالی قیمت دلار به محدوده 4035 - 4025 تومان، می تواند یک فرصت مناسب برای شما باشد.


تمامی قیمت های ذکر شده در نمودار و متن تحلیل،  قیمت دلارفردایی سبزه میدان  تهران می باشد.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار دلار ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت دلار نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند.


تحلیل قیمت دلار - پنجشنبه : 23 دی - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی